PRO MÉDIA

Heřman Volf, předseda
tel. 739220922
e-mail: volf@cestazasnem.cz 

tiskové zprávy

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Cesta za snem zasadila 2222 stromů – strom za kilometr v sedle kola

2222 stromků se rozhodla vysázet nezisková organizace Cesta za snem. 12. dubna tak organizace společně s partnery vlastnoručně zasadila 456 sazenic v oboře Daliborka. O zbytek výsadby se postará Nadace dřevo pro život, která ve spolupráci s Cestou za snem celou výsadbu umožnila.

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Zimní kvadriatlon dvojic

Cesta za snem uspořádala i letos v Bedřichově Zimní kvadriatlon dvojic. Jde o závod, jehož smyslem je zapojit do zimních sportů nejen zdravé, ale také handicapované sportovce....

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Galavečer Cesty za snem proměnil sport v eleganci

Lidé pohybující se v okruhu organizace Cesta za snem jsou většinou k vidění v cyklistických dresech 
a sportovním oblečení. Dne 26. listopadu tomu bylo výjimečně jinak a do prostor Top Hotelu v Praze vstoupili pánové v obleku a dámy ve společenských šatech. Důvodem byla slavnostní akce Galavečer 
a jak již sám název napovídá, všichni zúčastnění vyměnili sportovní styl za elegantní šaty a obleky...

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
AKTIVNÍ VÍKEND PRO CELOU RODINU / 9. 9. 2022

Organizace Cesta za snem, z.s. pořádá akci Subterra Open Weekend, jejímž cílem je umožnit strávení aktivního zážitkového víkendu s outdoorovými aktivitami pro každého bez rozdílu. Desátý ročník akce je zároveň příležitostí zbavit se obav a předsudků, že handicapovaný nemůže žít plnohodnotný aktivní život. Akce se koná od pátku 16. do neděle 18. září 2022 v rekreačním areálu Poslův mlýn nedaleko Máchova jezera.

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Spolu v pohybu motivuje i pomáhá / 5. 9. 2022

Organizace Cesta za snem, z.s. připravila projekt Spolu v pohybu, jehož smyslem je motivovat lidi k aktivnímu životu a zároveň podpora sportu v dětských domovech. Webové rozhraní zaznamenávající sportovně pohybové aktivity je příležitostí pro každého začít s pravidelnou fyzickou aktivitou.

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Moneta Czech Tour - Projekt na podporu aktivního života seniorů  / 5. 9. 2022

Organizace Cesta za snem, z.s. vytvořila projekt Moneta Czech Tour na podporu seniorů, jehož smyslem je umožnit lidem ve stáří aktivní život a
pohyb. Akce probíhá v rámci všech krajů České republiky v průběhu celého roku formou benefičního závodu pro každého, kdo rád vlastním pohybem podpoří myšlenku zajistit seniorům zlepšení kvality jejich života.

Cesta za snem, z. s. / TISKOVÁ ZPRÁVA
Bezbariérový charitativní závod / 10. 6. 2022

18. června v 10 hodin odstartuje charitativní závod „CzechTourism 7 statečných“ pořádaný neziskovou organizací Cesta za snem, v němž se na handbike trenažerech utká sedm vybraných krajů České republiky. Ústecký kraj je čtvrtým soutěžícím v pořadí a akci svou účastí podpoří i hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller. Závod se uskuteční v rámci Bezva Festu na Střeleckém ostrově v Litoměřicích mezi 10. a 20. hodinou.  

Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás