Czechtourism
7 statečných
CZECHTOURISM
7 STATEČNÝCH

V roce 2022
v 7 krajích České republiky

Celodenní akce
111 km okolo Česka

rychlý přehled

1
 účastnit se může každý kdykoliv v průběhu konání akce

2
účast je zdarma

3
  jedná se o jízdu na handbike trenažeru (kolo pro vozíčkáře)
4
na výběr je 14 cyklotras,
 z každého kraje 1,
v délce 2-15 minut
5
nejrychlejší čas každého úseku se započítává do souboje krajů o nejlepší celkový dosažený čas
6
po maximálním výkonu
dočasně bolí ruce :-D

7
účastnit se mohou i děti,
senioři či handicapovaní

8
parkování možné v okolí
podle předpisů

•  Pejsci jsou vítáni, nahoru do vyvýšeného sportoviště však přístup nemají
•  v Praze dne 10. 9. 2022 v rámci Ladronkafestu navíc možnost WC, občerstvení a dalších sportovních aktivit

Co je Czech Tourism 7 statečných?

  •  V roce 2022 organizujeme již 6. ročník sportovních akcí pro veřejnost s cílem ukázat krásy Česka a dokázat, že pohyb je v Česku otevřený všem.
  • Letos přicházíme s úplně novou koncepcí projektu otevřeného opravdu všem. Společným pohybem pomáháme těm, kdo to opravdu potřebují.
  • V letošním roce se CzechTourism 7 statečných uskuteční v sedmi krajích. Reprezentujte váš kraj a podpořte svým pohybem myšlenku sportu pro všechny bez rozdílů.
  • Pojďme si zasoutěžit a společně se motivovat k co největším výkonům. Zúčastněný kraj v rámci svého dne dostane stejnou cyklistickou trasu o délce 111 km, vedoucí všemi 14 kraji ČR. Tu se v rámci týmu, bez omezení počtu účastníků, pokusíte zdolat v co nejkratším čase.
  • Projekt je plně bezbariérový. 111 km zdoláváte na simulátoru handbike, tedy simulátoru kola s ručním pohonem, na kterých jezdí vozíčkáři. Podporujeme tak myšlenku, že ve sportu jsme si všichni rovni. A náš projekt je plně bezbariérový a otevřený všem.
  • Virtuální video trasa simulátoru je tvořena z reálných cyklostezek a cyklotras z celého Česka. Reprezentujeme jednotlivé kraje a spojujeme Česko společným pohybem.
  • V rámci projektu si tak prohlédnete krásy cyklostezek a cyklotras po celém Česku. Zavítáme tak na krásná místa po celé ČR a spojíme všechny kraje svým pohybem.
  • Cílem benefiční části projektu je společně přispívat na rozvoj sportu a pohybu pro děti v dětských domovech.
  • Reprezentujte svůj kraj, své Česko a připojte se k myšlence sportu pro každého a pomoci pohybem. Připojte se k našemu projektu a pojďte si s námi užít skvělý sportovní den a celonárodní výzvu 7 statečných 2022.

Máte zájem
zúčastnit se ve vašem kraji? 

Projekt vás zajímá jako jednotlivce nebo byste chtěl/a do projektu zapojit další nadšence do pohybu z vašeho okolí? Sledujte naše stránky, přijďte se aktivně zapojit do štafety aktivně, jako jeden z reprezentantů vašeho kraje.

Inspirujte se a podívejte se na krátká videa a fotky z projektu CzechTourism 7 statečných v minulých letech. Každý rok pro vás připravujeme nový koncept výzvy.
V minulém roce jsme v rámci projektu CzechTourism 7 statečných sbírali peníze na podporu pohybu pro handicapované děti, Lvíčata. Pro více informací si prolistujte podrobnější
PROPOZICE projektu CzechTourism 7 STATEČNÝCH.

Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás