Audiovizuální projekt s inspirativními handicapovanými lidmi

 Rozhovory před kamerou, náhled do aktivního života lidí s handicapem 

Majitelé firem, zpěváci, sochaři, manažeři velkých společností ale i vrcholoví sportovci

Inspirace pro každého, důkaz, že i přes handicap jsou lidé schopni žít a být platnými členy společnosti

JEDEME V TOM SPOLU

V našem životě potkáváme mnoho zajímavých osobností, se kterými bychom Vás rádi seznámili prostřednictvím našeho talk-show Jedeme v tom spolu. Snažíme se ukazovat zejména lidi s handicapem, kteří se se svým osudem dokázali vyrovnat a mohou být inspirací pro ostatní. Nemusí se jednat o olympijské vítěze nebo úspěšné podnikatele, ale proč nezačít právě s nimi?

Ve spolupráci se ŠKODA AUTO a programy ŠKODA HANDY a ŠKODA NEŘÍDIT natáčíme videa přímo v našich autech. Tato povídání mají za cíl seznámit ostatní s inspirativními životy lidí, kteří by jinak mnohdy nedostali prostor o své životní cestě promluvit.

Našimi hosty jsou jak profesionální para sportovci, dobrodruzi překonávající výzvy, tak obyčejní lidé, kteří žijí spokojený a normální život. 

Rozhovory původně vznikly jako inspirace pro zdravotně handicapované. Postupem času jsme ale zjistili, že se těší oblibě všech lidí. Společným jmenovatelem rozhovorů je pozitivní přístup k životu, inspirace a motivace.
Máte pro nás tip na hosta? 

Jste jeden z lidí, se kterými točíme rozhovory?
Nebo někoho takového máte v okolí?
Člověka, který i přes handicap žije aktivně, plní si sny,
má silný a inspirativní příběh? 

Proč se rozhovory natáčí v autě?

Proč natáčíme v autě?
Má to několik důvodů. Ten hlavní je, že rozhovory vedeme s lidmi žijícími na různých místech v Česku. Vzhledem k tomu, že točíme s lidmi s handicapem, jezdíme za nimi převážně my. Natáčení v autě je tak pro nás i naše hosty mnohdy jedinou možností, jak rozhovor uskutečnit. Vozy ŠKODA AUTO nám poskytují ucelený a akusticky příhodný prostor nahrazující kamenné studio. Toto je také odpověď na otázku, proč někdy stojíme na místě a nikam nejedeme. Jízda jako taková pro nás není podstatná. My si za naším respondentem vezeme studio. Místo, kde si spolu můžeme nerušeně povídat.

Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás