ŠKODA NEŘÍDIT / VIDEO

Zajímavé informace pro řidiče
s handicapem

Škoda bez bariér - ŠKODA Auto & Konto Bariéry - rozhovor s Danielem Hrochem / Mobilita je pro člověka s handicapem velmi důležitá. Díky ŠKODA Auto & Kontu Bariéry si mohou handicapovaní zájemci o řidičský průkaz požádat o grant na financování autoškoly.
Škoda bez bariér - ŠKODA Auto & Konto Bariéry - rozhovor se Štěpánem Hykou / Pohyb je pro lidi s handicapem velmi důležitou součástí života. Díky ŠKODA Auto a Kontu Bariéry se mohou handicapovaní zájemci požádat o finanční grant na pořízení speciálního kola, které jim pomůže být fit.
Škoda bez bariér - ŠKODA Auto & Konto Bariéry - rozhovor s Martinem Petráskem / Pohyb je pro lidi s handicapem velmi důležitou součástí života. Díky ŠKODA Auto a Kontu Bariéry se mohou handicapovaní zájemci požádat o finanční grant na pořízení speciálního kola, které jim pomůže být fit nebo třeba vyrazit do přírody.
Škoda bez bariér - ŠKODA Auto & Konto Bariéry - ruční řízení / Mobilita je pro člověka s handicapem velmi důležitá. Díky ŠKODA Auto & Kontu Bariéry si mohou handicapovaní zájemci o řidičský průkaz požádat o grant na financování autoškoly.
Škoda bez bariér - ŠKODA Auto & Konto Bariéry - rozhovor s Eliškou Kavkovou / Mobilita je pro člověka s handicapem velmi důležitá. Díky ŠKODA Auto & Kontu Bariéry si mohou handicapovaní zájemci o řidičský průkaz požádat o grant na financování autoškoly.
Škoda Neřídit - RÚ Kladruby 2023 /  Se Škoda neřídit jsme o prázdninách zavítali také do RÚ Kladruby. Kde jinde si povídat o možnostech řízení pro lidi s handicapem, než právě na Keep Respekt? 🏍️🤩 a příjemným zpestřením bylo také setkání s prezidentem Pavlem 😎

ŠKODA Neřídit #1
Lucie je po úrazu na vozíku. Bude moct řídit auto?

 ŠKODA Neřídit #2
Lucka je na vozíku. Jak sehnat peníze na auto?

ŠKODA Neřídit #3
Lucka je na vozíku. Jak to teď je s řidičským průkazem?


ŠKODA Neřídit #4
Lucka je po úrazu na vozíku. Jak si má vybrat nové auto?

ŠKODA Neřídit #5
Lucka je na vozíku. Jak si má upravit auto a řídit?

ŠKODA Neřídit TOUR 2021
Společně se ŠKODA AUTO a programem ŠKODA HANDY a ŠKODA NEŘÍDIT, jsme připravili edukační turné po rehabilitačních ústavech v Česku, abychom stávajícím i novým řidičům s handicapem představili všechny důležité informace v aktuálním podání odborníků na daná témata. Jak si vybrat správný vůz, jak jej financovat, jak upravit na míru potřebám, byrokratické procesy atd. To vše poprvé aktuálně a na jednom místě.  

 ŠKODA NEŘÍDIT spot / Parkování ZTP

  ŠKODA NEŘÍDIT / spot / volný čas

ŠKODA NEŘÍDIT spot / práce

Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás