Pocta paralympionikům na Václaváku

Cesta
Přidáno 19.03.2018
Lajk

pocta českým paralympionikům

ČASOVÝ HARMONOGRAM 

 

7. DUBNA / SOBOTA

 

10:00                     SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ PROGRAMU „POCTA PARALYMPIONIKŮM“

                              TRENAŽÉRY, EXHIBICE, SOUTĚŽE, 24 HODIN ZÁVOD NA VOZÍCÍCH      

 

11:00                     EPP A NADACE ČEZ, BIRELL A NEZASTAVITELNÍ, PRECIOSA

 

12:00                     VYSTOUPENÍ ANNA KULÍŠKOVÁ A MICHAELA HUBAČOVÁ - SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

 

13:30                     SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 24 HODIN ZÁVODU NA BRUSÍCH A VOZÍCÍCH

                              HOST: ZDENĚK ŠAFRÁNEK - KAPITÁN SLEDGE HOKEJOVÉHO TÝMU, ANNA KULÍŠKOVÁ, MICHAELA HUBAČOVÁ - SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

 

14:00                     START 7 STATEČNÝCH

 

15:00                     START ŠTAFETA 24 X 24

 

15:15                     VYSTOUPENÍ PARALYMPIONIK – TADEÁŠ KŘÍŽ, SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ 

 

16:00                     BIKE TRIAL EXHIBICE - TADEAŠ KŘÍŽ

 

17:00                     VYSTOUPENÍ PARALYMPIONIK – PAVEL BAMBOUSEK, MIROSLAV LIDINSKÝ, SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

 

18:00                     EXHIBICE KRAV-MAGA

 

19:00                     VYSTOUPENÍ PARALYMPIONIK – TOMÁŠ VAVERKA, PATRIK HETMER, SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

 

20:00                     UKONČENÍ PROGRAMU

 

 

 

8. DUBNA / NEDĚLE

 

10:00                      ZNOVU ZAHÁJENÍ PROGRAMU – TRENAŽÉRY, EXHIBICE, SOUTĚŽE

                               TRENAŽÉRY, EXHIBICE, SOUTĚŽE, 24 HODIN ZÁVOD NA VOZÍCÍCH

 

11:00                     VYSTOUPENÍ PARALYMPIONIKA – VÁPENKA, SLEDGE HOKEJ

 

12:00                     PREZENTACE: NADACE BUSINESS LEASE, APACHE MĚNÍ ŽIVOT + EPP NADACE ČEZ, BIRELL - NEZASTAVITELNÍ

 

14:00                     UKONČENÍ 24 HODIN ZÁVODU NA BRUSÍCH A VOZÍCÍCH 7 STATEČNÝCH

  

14:15                     INLINE EXHIBICE

 

15:00                     UKONČENÍ ŠTAFETY 24X24 + SLAVNOSTNÍ CEREMONIÁL 7 STATEČNÝCH A ŠTAFETA – MEDAILE

 

16:00                     PARABOX – ZDENĚK ŠAFRÁNEK, ZDENĚK KRUPIČKA

 

17:00                     VYSTOUPENÍ PARALYMPIONIK – ZDENĚK KRUPIČKA, ZDENĚK ŠAFRÁNEK, SLEDGE HOKEJ

 

17:30                     KRAV MAGA EXHIBICE

 

18:00                     UKONČENÍ PROGRAMU – PRAHA

 

 

Komentáře k novince

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.