BIATLON LETNÍ
středa 1. června

Park Maxe van der Stoela
Praha 6

ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI
😀

biatlon LETNÍ

Amatérský závod ve dvou disciplínách v řadě pro všechny bez rozdílů!

Náš biatlon se jede hlavně pro radost z pohybu. Je otevřený všem, ženám, mužům, dětem, handicapovaným. Jede se na stacionárních bezbariérových simulátorech běžeckého lyžování + lukostřelba. Proti sobě vždy nastupují dva účastníci. Společně vyrážejí na virtuální trasu běžeckého lyžování přenášenou na velkou obrazovku. Střílí se z luku. Za každý netrefený terč získává závodník penalizaci 15 sekund. Na trasu se může vrátit až po vypršení penalizace. Výsledné časy se započítávají a čelní do tří kategorií. Muži, ženy a děti. Přijďte si zazávodit pro radost, porovnat síly, pobavit se společným odpolednem v pohybu. Nejde o to být nejrychlejší, ale užít si sport společně bez rozdílů a předsudků.

Jeden závod trvá přibližně 5 minut. Pokud budete svůj čas chtít vylepšit, můžete se na místě registrovat znovu. Pokud se registrujete přes formulář na těchto stránkách, můžete si zabukovat čas, který vám vyhovuje. Registrace je velmi rychle možné provést i na místě. 

4. ročník závodu v Praze

• 2 disciplíny
• běžecké lyžování na simulátoru a lukostřelba

Registrovat se můžete do kategorie žena, muž, dítě.
Vše je pro vás připraveno na místě. Startovné se neplatí.   

STARTOVNÉ ZDARMA

ČASOVÝ HARMONOGRAM

START: 14:00 hodin
KONEC: 17:00 hodin

KATEGORIE

Při registraci je nutné vybrat si jednu z kategorií:

- žena
- muž
- dítě

PRO NAŠE NEJMENŠÍ

• trenažéry i luky jsou bezpečné a vhodné také pro děti
malým dětem mohou asistovat rodiče  

Pomáháme druhým! 

BIATLON pořádá organizace Cesta za snem za podpory Nadace ČEZ a dalších partnerů. Cílem je postavit profesionální závodní prostředí určené amatérům a nadšencům. Závod je otevřen všem bez rozdílů, včetně lidí se zdravotními omezeními. Samotnou účastí podpoříte myšlenku, že sport a pohyb je pro všechny a měl by být bez předsudků a bariér. Při jízdě s aplikací EPP (Pomáhej Pohybem) ve Vašem telefonu se každý metr na trase převádí na peníze na podporu obecně prospěšných projektů či organizací v rámci činnosti Nadace ČEZ.

Neplatíte startovné
a svým pohybem pomáháte druhým.


Cesta za snem, z.s.

José Martího 31, 162 52 Praha 6 - Veleslavín
IČ: 22712950 • DIČ: CZ22712950

Běžný účet
Číslo účtu: 1110 48 1110 / 2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0011 1048 1110

Sledujte nás